KLIMATYZACJA
INFORMACJE OGÓLNE

DTS Serwis od przeszło 14 lat zajmuje się świadczeniem usług oraz profesjonalnym doradztwem w zakresie nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych. Wykonujemy projekty instalacji oraz zajmujemy się ich montażem i konserwacją. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o pełen profesjonalizm, solidność, rzetelność oraz terminowość. 

„DTS Serwis – Dbamy o Twoją Satysfakcję”

Posiadamy filie w kilku miastach Polski: w Warszawie, Łodzi, Pabianicach, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Białymstoku, Bydgoszczy. Lublinie, Rzeszowie, Olsztynie oraz Szczecinie. Nasza profesjonalna kadra pracowników jest do dyspozycji Klientów przez 24h na dobę. Dobra organizacja pracy oraz zaplecze logistyczne pozwalają nam dotrzeć do Klientów z całej Polski.

Klimatyzacja jest to proces wymiany powietrza w pomieszczeniu, który polega na utrzymywaniu odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza. Ma on na celu zapewnienie komfortu pracy i funkcjonowania człowieka oraz optymalnych warunków dla określonego procesu przemysłowego (np. w przemyśle elektronicznym).

Dzięki klimatyzacji jesteśmy w stanie utrzymać odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu niezależnie od panujących na zewnątrz warunków. Jednocześnie klimatyzacja zapewnia nam czyste, zdrowe i świeże powietrze, a wszystko to bez przeciągów i hałasu. Klimatyzacja pozwala oczyścić powietrze ze szkodliwych dymów, gazów, bakterii, grzybów, pleśni, i kurzu, co może mieć pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie.

OFERTA

W ofercie DTS Serwis znajdą Państwo wyłącznie urządzenia znanych oraz cenionych na rynku firm, w tym także producentów z Polski. Gwarantuje to najwyższą jakość naszych usług oraz długą żywotność systemów klimatyzacji. Nasze produkty dedykowane są zarówno dla Klientów prywatnych, instytucjonalnych jak i biznesowych.

Nasze urządzenia są w pełni przyjazne dla środowiska. Zastosowany w nich ekologiczny czynnik chłodniczy R410A pozwala na otrzymanie znakomitych osiągów w zakresie poziomu hałasu, oszczędności energii (klasa energetyczna A), zakresu temperatur pracy oraz oczyszczania powietrza (filtry enzymatyczne, fotokatalityczne, antyalergiczne). Nasze urządzenia są przy tym wygodne w konfiguracji, utrzymaniu i sterowaniu.

Technologia invertowa wbudowana jest w jednostkę zewnętrzną. Polega ona na stopniowym zwiększaniu się mocy inwertera w zależności od wydajności, potrzebnej do ochłodzenia lub ogrzania pomieszczenia. Brak inwertera skutkuje włączeniem urządzenia na pełnej mocy, przez co jego użytkowanie jest mało ekonomiczne.

 • Do głównych zalet technologii invertowej należą:
  • Szybsze osiągnięcie żądanej temperatury
  • Czas rozruchu zmniejszony o 1/3
  • Oszczędność energii i pieniędzy : zużycie energii jest o 30 % niższe
  • Eliminacja cykli załączania/wyłączania, dzięki czemu nie występują skoki napięcia.
  • Redukcja kosztów energii o 1/3 (w porównaniu do normalnych jednostek)
  • Brak wahań temperatury

  W ofercie DTS Serwis znajdują się marki prawie wszystkich producentów urządzeń klimatyzacyjnych, dostępnych na Polskim rynku, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń o technologii inverterowej.

   

  Mają Państwo pytania?

  Zapraszamy do składania zapytań w zakładce „WYŚLIJ ZAPYTANIE”. Nasi handlowcy udzielą Państwo wszelkich informacji oraz dopasują ofertę do Państwa oczekiwań.

montaż

DTS Serwis – Dbamy o Twoją Satysfakcję”

Nasz firma oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie diagnozowania oraz wyceny usługi. Zapewniamy montaż naszych systemów oraz szkolenie z ich obsługi tak, aby ich użytkowanie było dla Państwa jak najbardziej komfortowe.

Posiadamy filie w kilku miastach Polski: w Warszawie, Łodzi, Pabianicach, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Białymstoku, Bydgoszczy. Lublinie, Rzeszowie, Olsztynie oraz Szczecinie. Nasza profesjonalna kadra pracowników jest do dyspozycji Klientów przez 24h na dobę. Dobra organizacja pracy oraz zaplecze logistyczne pozwalają nam dotrzeć do Klientów z całej Polski.

Podstawowy montaż zawiera:

 • Poprowadzenie instalacji chłodniczej – do 3 mb. przez jedną przegrodę ścienną ( nie dotyczy żelbetonu)
 • Grawitacyjne odprowadzenie skroplin – do 4 mb przez jedną przegrodę ścienną ( nie dotyczy żelbetonu)
 • Podłączenie urządzenia do instalacji elektrycznej – do 4 mb przez jedną przegrodę ścienną ( nie dotyczy żelbetonu
 • Sprawdzenie układu chłodniczego
 • Uruchomienie  klimatyzacji i sprawdzenie poprawności działania
 • Przeszkolenie z obsługi klimatyzacji

Wykonujemy instalacje dla różnych grup Klientów:

 • W mieszkaniach oraz apartamentach
 • W domach, willach i rezydencjach
 • W lokalach użytkowych, np. sklepach
 • W biurach dużych i małych firm
 • W magazynach,
 • W fabrykach, serwerowniach oraz innych pomieszczeniach specjalnego zastosowania,

Rodzaj
Typ usługi
Region
Imię i Nazwisko
Firma
Telefon
Adres e-mail
Opis

Rodzaj
Typ usługi
Region
Imię i Nazwisko
Firma
Telefon
Adres e-mail
Opis