ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

montaż

Jesteśmy firmą promującą odnawialne źródła energii (OZE), ponieważ bazują one na naturalnych, ekologicznych, a przede wszystkim niewyczerpywalnych zasobach.

OZE w przeciwieństwie do węgla i gazu są przyjazne dla środowiska, dają pewność, że ich nie zabraknie i znacznie obniżają koszty utrzymania budynku. Od kilkunastu lat projektujemy, montujemy i serwisujemy profesjonalne systemy HVAC. Ich integralną częścią są pompy ciepła, które znakomicie sprawdzają się jako podstawa systemu grzewczego w budynku. Od kilku lat energię elektryczną naszym systemom HVAC i całym budynkom zapewniają montowane przez nas panele fotowoltaiczne.

Oferujemy urządzenia bardzo dobrze przystosowane do warunków polskich. Można je wykorzystywać do ogrzania domu, wody oraz ochładzania wnętrz latem. Są przy tym ciche, bezobsługowe i estetyczne. Wieloletnie doświadczenie naszych fachowców pozwala dobrać pompę ciepła do konkretnego budynku i planowanego w nim systemu HVAC, co gwarantuje efektywność pompy, a co za tym idzie – jej opłacalność.

Popularność systemów fotowoltaicznych rośnie w Polsce lawinowo. Przede wszystkim pojawiły się regulacje prawne, które jasno określają wykorzystanie energii słonecznej do produkcji prądu, po drugie – na fotowoltaikę można uzyskać dofinansowanie, po trzecie – rośnie świadomość ekologiczna i odpowiedzialność ludzi za naszą planetę, a po czwarte i być może najbardziej przekonujące – użycie fotowoltaiki znacząco obniża koszty utrzymania budynku.

Oferujemy projekt, montaż i serwis profesjonalnych systemów paneli fotowoltaicznych montowanych na dachu lub gruncie. Sugerujemy naszym klientom, by zgłaszali się do nas już na etapie projektowania domu. Ważne jest m.in. usytuowanie połaci dachowych względem stron świata oraz jak najmniejszy stopień ich skomplikowania, by można było je efektywnie wykorzystać. Przy domach bez możliwości montażu paneli solarnych na budynku – możemy zaproponować miejsce pod osobną konstrukcję fotowoltaiczną, która nie zepsuje estetyki całości.

Pompa ciepła w połączeniu z odpowiednio zaprojektowaną i wykonaną instalacją fotowoltaiczną zapewnia niemal całkowitą samowystarczalność willi. Jako firma gwarantujemy niezawodność i maksymalną oszczędność systemów HVAC dla rezydencji.

O prawdziwym komforcie budynku decydują przede wszystkim prawidłowo działające ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja. To płuca i
krwiobieg skomplikowanego organizmu jakim jest budowla. I podobnie jak płuca i krwiobieg muszą być zintegrowane ze sobą i całą strukturą, w której funkcjonują. Dlatego inżynierowie firmy DTS projektują systemy HVAC już w momencie powstawania koncepcji architektonicznej. Dzięki temu w projekcie są przewidziane miejsca na instalacje i urządzenia (maszynownia/kotłownia/serwerownia), a jeszcze przed rozpoczęciem prac wszystko jest przygotowane do montażu.

Dzięki naszemu doświadczeniu dostosowujemy elementy składowe HVAC nie tylko do potrzeb budynku, ale i jego, często bardzo
kosztownego, wyposażenia. Inaczej programuje się skład i cechy powietrza we wnętrzu z marmurami, a inaczej w takim z egzotycznym drewnem lub pełnym antyków. Aby osiągnąć takie efekty stosujemy nieoczywiste rozwiązania – mieszamy systemy różnych producentów, wykorzystując to co w nich najlepsze i niepowtarzalne.

 

Cały system HVAC wpisujemy w strukturę inteligentnego zarządzania budynkiem.

Wieloletnia praktyka inżynierów i monterów DTS gwarantuje naszym klientom, że infrastruktura będzie działać bezawaryjnie. Regularnie realizowane przeglądy oraz serwis 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę zapewnia oczywiście nasza firma. 

DTS SERWIS - DBAMY O TWOJĄ SATYSFAKCJĘ

Nasza firma to nie tylko profesjonalne wykonawstwo, to także stała opieka nad Klientem.

Posiadamy filie w kilku miastach Polski: w Warszawie, Łodzi, Pabianicach, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Białymstoku, Bydgoszczy. Lublinie, Rzeszowie, Olsztynie oraz Szczecinie. Nasza profesjonalna kadra pracowników jest do dyspozycji Klientów przez 24h na dobę. Dobra organizacja pracy oraz zaplecze logistyczne pozwalają nam dotrzeć do Klientów z całej Polski.