CHŁODNICTWO
INFORMACJE OGÓLNE

Jesteśmy liderem na rynku w branży usług z zakresu projektowania, dostawy i montażu profesjonalnych systemów chłodniczych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla sklepów oraz systemy schładzające linie technologiczne. Posiadamy szeroki wybór urządzeń chłodniczych, mebli oraz wyposażenia. Wykonujemy profesjonalne instalacje chłodnicze na terenie całej Polski.

„DTS Serwis – Dbamy o Twoją Satysfakcję”

Nasza firma to nie tylko profesjonalne wykonawstwo, to także stała opieka nad Klientem. Już przeszło 14 lat doradzamy naszym Klientom oraz wskazujemy najlepsze rozwiązania, odpowiadające im potrzebom.

Posiadamy filie w kilku miastach Polski: w Warszawie, Łodzi, Pabianicach, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Białymstoku, Bydgoszczy. Lublinie, Rzeszowie, Olsztynie oraz Szczecinie. Nasza profesjonalna kadra pracowników jest do dyspozycji Klientów przez 24h na dobę. Dobra organizacja pracy oraz zaplecze logistyczne pozwalają nam dotrzeć do Klientów z całej Polski.

OFERTA

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu oraz konserwacji standardowych i unikalnych układów chłodniczych. Oferujemy także modernizacje automatyki we wykonanych wcześniej instalacjach.

Naszym priorytetem jest realizacja potrzeb i oczekiwań Klientów. Posiadamy najnowszy sprzęt znanych na rynku marek, spełniający wszelkie wymogi i pozwalający sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona Klientów. Od małych przedsiębiorstw po wielkie centra handlowe oraz fabryki.

 

Oferta DTS Serwis z zakresu chłodnictwa obejmuje:

 • Projektowanie, dostawa, montaż  oraz wyposażenia sklepów w urządzenia i systemy chłodnicze,

 • Projektowanie i montaż układów chłodniczych dla specjalnych zastosowań,

 • Montaż i modernizacja układów sterowania, automatyki i monitoringu,

 • 24 godzinnego, 7 dni w tygodniu serwisu dla Naszych instalacji , sieci handlowych jak 

 • i mniejszych przedsiębiorstw, które podpisały z Nami umowę serwisową

  Rodzaj
  Typ usługi
  Region
  Imię i Nazwisko
  Firma
  Telefon
  Adres e-mail
  Opis

   Rodzaj
   Typ usługi
   Region
   Imię i Nazwisko
   Firma
   Telefon
   Adres e-mail
   Opis