CHŁODNICTWO

oferta

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu oraz konserwacji standardowych i unikalnych układów chłodniczych. Oferujemy także modernizacje automatyki we wcześniej wykonanych instalacjach.

W naszych realizacjach wykorzystujemy najnowsze urządzenia uznanych na świecie marek, co gwarantuje jakość montowanych przez nas systemów, ich nowoczesny design i dostosowanie do unikalnych potrzeb klientów.

Nasi klienci to wielkie sieci handlowe, przetwórnie i fabryki oraz niewielkie przedsiębiorstwa. 

Zapraszamy.

Oferta DTS Serwis z zakresu chłodnictwa:

Projektowanie, dostawa, montaż oraz wyposażenie sklepów w urządzenia i systemy chłodnicze

Projektowanie i montaż układów chłodniczych dla specjalnych zastosowań

Montaż i modernizacja układów sterowania, automatyki i monitoringu

Całodobowa dyspozycyjność dla firm, które podpisały z nami umowę serwisową

INFORMACJE OGÓLNE

Jesteśmy liderem w branży usług projektowania i montażu profesjonalnych systemów chłodniczych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla sklepów oraz systemy schładzające linie technologiczne. Posiadamy szeroki wybór urządzeń chłodniczych, mebli oraz wyposażenia. Wykonujemy profesjonalne instalacje chłodnicze na terenie całej Polski.

„DTS Serwis – Dbamy o Twoją Satysfakcję”

Nasza firma to nie tylko profesjonalne wykonawstwo, to także stała opieka nad klientem. Od 2004 r. doradzamy i wskazujemy najlepsze rozwiązania naszym klientom, bazując na naszej wiedzy i wciąż rosnącemu doświadczeniu.

Posiadamy filie w Warszawie, Łodzi, Pabianicach, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Białymstoku, Bydgoszczy. Lublinie, Rzeszowie, Olsztynie oraz Szczecinie. Dobra organizacja pracy oraz zaplecze logistyczne pozwalają nam dotrzeć do klientów z całej Polski. Nasza profesjonalna kadra pracowników jest do dyspozycji klientów przez całą dobę.