Automatyka budynku

Oferujemy Państwu wykonawstwo i serwis profesjonalnych systemów zarządzania budynkiem.

BMS (z ang. Building Management System ) to zestaw automatyki, umożliwiający  monitorowanie wszystkich urządzeń i systemów znajdujących się w budynku i jego otoczeniu oraz zarządzanie nimi. Dla budowanych obecnie nowoczesnych obiektów wszystkich typów: mieszkalnych, usługowych, biurowych, przemysłowych i innych BMS to już standard.

Inteligentny system zarządzania pozwala zintegrować urządzenia wielu różnych systemów działających w budynku, przede wszystkim: poboru energii, wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, mediów, oświetlenia oraz ochrony. Poprawia ich funkcjonalność, minimalizuje koszty eksploatacji i modernizacji, a także zapewnia użytkownikom budynku komfort i bezpieczeństwo.

Oferowane przez nas systemy cechuje przyjazny dla użytkownika interfejs, oparty na prostych schematach i wzbogacony o ułatwiającą obsługę grafikę.

Dzięki algorytmom, które wprowadzamy do sterowania możemy uzyskać wymierne korzyści w postaci oszczędności energii nawet do 50%!

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym blogu.

DTS SERWIS - DBAMY O TWOJĄ SATYSFAKCJĘ

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie diagnozowania oraz wyceny usługi. Zapewniamy montaż naszych systemów oraz szkolenie z ich obsługi tak, aby ich użytkowanie było dla Państwa jak najbardziej komfortowe.

Posiadamy filie w kilku miastach Polski: w Warszawie, Łodzi, Pabianicach, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Białymstoku, Bydgoszczy. Lublinie, Rzeszowie, Olsztynie oraz Szczecinie.

Mają Państwo pytania?

Zapraszamy do zakładki „kontakt”. Nasi handlowcy udzielą Państwo wszelkich informacji oraz dopasują ofertę do Państwa oczekiwań. Na potrzeby naszych klientów pracownicy DTS SERWIS dostępni są 24h na dobę, a dzięki nowoczesnej i świetnie zorganizowanej logistyce możemy dotrzeć w dowolne miejsce na terenie całej Polski.