INFORMACJE OGÓLNE  

Ozon, czyli aktywny tlen O3 wykazuje silne działanie biobójcze i utleniające, dlatego od bardzo wielu lat używany jest m.in. do dezynfekcji wody pitnej i basenowej. Od niemal dwóch dekad ozon w połączeniu z wodą i energią elektryczną wykorzystuje się także do sterylizacji urządzeń medycznych, co najlepiej potwierdza jego wysoką skuteczność w zwalczaniu drobnoustrojów.  Ozon w formie gazu także działa niszcząco na wirusy, pleśnie, bakterie i grzyby. Forma gazowa ma cechę wyróżniającą: dociera do miejsc bardzo trudno dostępnych, niewidocznych i niewielkich.

 

„DTS Serwis – Dbamy o Twoją Satysfakcję”

 

DTS SERWIS od kilkunastu lat ma w swojej ofercie dezynfekcję pomieszczeń oraz czyszczenie systemów wentylacyjnych metodą ozonowania. Wybraliśmy tę metodę, bo zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, ich rodzin i pracowników jest dla nas priorytetem. 

Jako firma będąca liderem w projektowaniu i montażu wentylacji i klimatyzacji bardzo dobrze znamy wszystkie parametry dotyczące jakości powietrza i wiedzę tę wykorzystujemy przygotowując pomieszczenia do ozonowania oraz dobierając właściwe i odpowiednio wyregulowane urządzenia.

 

OFERTA

Dezynfekujemy ozonem pomieszczenia mieszkalne, biurowe, handlowe i usługowe. Współpracujemy z najlepszymi producentami sterylizatorów i generatorów ozonu, mamy konieczne certyfikaty. Przede wszystkim zaś mamy doświadczenie, które pozwala nam właściwie ocenić kubaturę pomieszczenia, jakość zastanego powietrza, ewentualne zagrożenia dla znajdujących się w lokalu elementów wyposażenia i urządzeń oraz wyliczyć parametry gazu, którego użyjemy – szalenie istotne jest jego stężenie. Gwarantujemy więc JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO usługi ozonowania. 

 

Ozon, choć posiada tak niszczącą dla drobnoustrojów siłę, jest całkowicie bezpieczny dla użytkowników pomieszczeń, kilkadziesiąt minut po akcji dezynfekcyjnej w powietrzu pozostaje tylko czysty tlen. 

 

„DTS Serwis – Dbamy o Twoją Satysfakcję”

 

Odkażanie pomieszczeń i czyszczenie wentylacji ozonem stosujemy:

  • w przypadku zagrożenia wirusowego
  • po pożarze (usunięcie odoru spalenizny)
  • po zalaniu (usunięcie pleśni, odoru butwienia)
  • po dużych remontach

 

Czyszczenie kanałów i systemów wentylacyjnych ozonem powinno się zamawiać co najmniej raz na dwa lata. Wtedy mamy pewność, że jakość powietrza, którym oddychamy jest wysoka i nie ma w nim czynników chorobotwórczych.

 

Działamy w całej Polsce!