FOTOWOLTAIKA

INFORMACJE OGÓLNE

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która od ponad 10 lat świadczy usługi w zakresie wykonywania innowacyjnych systemów instalacji fotowoltaicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży projektujemy oraz wykonujemy najnowocześniejsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb Klienta. Posiadamy szeroki wybór asortymentu materiałów instalacyjnych, urządzeń oraz pełen zakres usług doradczych, projektowych oraz serwisowych. 

„DTS SERWIS – DBAMY O TWOJĄ SATYSFAKCJĘ” 

Nasz firma oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie diagnozowania oraz wyceny usługi. Zapewniamy montaż naszych systemów oraz szkolenie z ich obsługi tak, aby ich użytkowanie było dla Państwa jak najbardziej komfortowe.

Posiadamy filie w kilku miastach Polski: w Warszawie, Łodzi, Pabianicach, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Białymstoku, Bydgoszczy. Lublinie, Rzeszowie, Olsztynie oraz Szczecinie. Nasza profesjonalna kadra pracowników jest do dyspozycji Klientów przez 24h na dobę. Dobra organizacja pracy oraz zaplecze logistyczne pozwalają nam dotrzeć do Klientów z całej Polski.

Fotowoltaika jest to rodzaj technologii, umożliwiający produkcję energii elektrycznej ze światła słonecznego. Wykorzystuje ona niesamowity potencjał energii słonecznej poprzez proces przemiany światła słonecznego na energię elektryczną, następujący w ogniwach fotowoltaicznych. Energia słoneczna stanowi jeden z największych zasobów energii odnawialnej, możliwej do ponownego wykorzystania. W czasie jednej godziny ze słońca do ziemi dochodzi więcej energii, niż wszyscy ludzie na całym świecie wykorzystują w czasie jednego roku.

 

Elektrownie słoneczne (fotowoltaiczne) to doskonałe źródło czystej energii oraz ekologiczne rozwiązanie, które pozwala ograniczać emisję dwutlenku węgla. Zastosowanie systemów fotowoltaicznych przyczynia się także do obniżenia rachunków za energię.

 

Uderzeniem fotonu (światła słonecznego) na powierzchnie półprzewodnika fotodiody zostanie uwolniony ładunek i ogniwo zacznie produkować prąd.   Prąd wzrasta liniowo od zera, zgodnie z natężeniem światła padającego. Napięcie już przy 200W/m2 ma 83% wartości maksymalnej (0,6 V – 1 000W/m2). ISC – prąd zwarcia, UOC – napięcie obwodu otwartego. Prąd z natężeniem światła rośnie, napięcie od 200 W/m2 rośnie tylko minimalnie do poziomu 0,6 V.

Monokrystal – ogniwo fotowoltaiczne wykonane z jednego monolitycznego kryształu krzemu. Charakteryzuje się wysoką sprawnością zazwyczaj 18-22% oraz wysoką ceną. Posiada charakterystyczny ciemny kolor.

Polikrystal
 – ogniwo fotowoltaiczne wykonane z wykrystalizowanego krzemu. Charakteryzuje się sprawnością w przedziale 14-18% oraz umiarkowaną ceną. Zazwyczaj posiada charakterystyczny niebieski kolor i wyraźnie zarysowane kryształy krzemu.

Amorficzne
 – ogniwo fotowoltaiczne amorficzne wykonane z amorficznego, bezpostaciowego niewykrystalizowanego krzemu. Charakteryzuje się niską sprawnością w przedziale 6-10% oraz niską ceną. Zazwyczaj posiada charakterystyczny lekko bordowy kolor i brak widocznych kryształów krzemu.

OFERTA

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie MIKROINSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ takie jak:

 • Kompleksowa realizacja instalacji (montaż paneli na dachu lub gruncie, montaż i podłączenie falownika, uruchomienie).
 • Dobór, projektowanie, dostawa i montaż urządzeń.
 • Naprawa i serwis uszkodzonych urządzeń.
 • Przeglądy i konserwacje.

Mają Państwo pytania?

Zapraszamy do składania zapytań w zakładce „WYŚLIJ ZAPYTANIE”. Nasi handlowcy udzielą Państwo wszelkich informacji oraz dopasują ofertę do Państwa oczekiwań. Na potrzeby naszych klientów pracownicy DTS SERWIS dostępni są 24h na dobę, a dzięki nowoczesnej i świetnie zorganizowanej logistyce możemy dotrzeć w dowolne miejsce na terenie całej Polski.

  Rodzaj
  Typ usługi
  Region
  Imię i Nazwisko
  Firma
  Telefon
  Adres e-mail
  Opis

   Rodzaj
   Typ usługi
   Region
   Imię i Nazwisko
   Firma
   Telefon
   Adres e-mail
   Opis

    Rodzaj
    Typ usługi
    Region
    Imię i Nazwisko
    Firma
    Telefon
    Adres e-mail
    Opis